ORGAPOWER PLUS | Orgatek
Organik Gübre, Sıvı Solucan Gübresi, Mikrobiyal Gübre, Aminoasitli Gübre, Dikim Gübresi, Hayvansal Menşeili Sıvı Organik Gübre, Bitkisel Menşeili Sıvı Organik Gübre, Organik Tarım, Solucan Gübresi, Organik Gübre Fiyatları, Sürdürülebilir Tarım, Ekosistem, Toprakta Korozyon, Toprak Tuzlanması, Toprak Mineralleri, Güçlü Kök, Verimli Toprak,
13270
page-template-default,page,page-id-13270,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

ORGAPOWER PLUS

1 Litre, 5 Litre, 10 Litre lik ambalajlarda
Bitkisel Menşeili Sıvı Organik Gübre

 

Fermentasyon sonucu elde edilen Orgator Hayvansal Menşeili Jel Organik Sıvı Gübresi toprağın organik maddesini artırmakta ve içerisinde bulunan bakteriler ile toprağın bozulmuş ekosistemini yenileyerek özellikle fide ve fidanları büyüme dönemlerinde strese ve hastalıklara karşı bitkiyi korumaktadır.

 

Bitki biyostimulantları bitki gelişimi ve bitki üretimini uyarmak, stres koşullarında bitkiye direnç sağlamak ve yüksek/kaliteli verim almak amacıyla tarımda çok yaygın kullanılmaktadır. Sebze ve endüstriyel bitki tarımında, genç fidelere biyostimulant spreyleme bitki gelişimini ve büyümesini teşvik eder. Ayrıca biyostimulant kullanılması bitkinin yaşam döngüsü boyunca karşılaşacağı biyotik ve abiyotik streslere tolerans kazandırır.

 

ORGAPOWER PLUS, aromatik bitkilerin fermentasyon yöntemiyle, içerisindeki bitki özütünün sıvı ortama geçirilmesi ile oluşan bitkisel menşeili biyo-stimülanttır. Bitkilerde gelişimi ve büyümeyi teşvik eder ve bitkinin gelişme geriliğini ortadan kaldırır.

 

ORGAPOWER PLUS içerisinde bulunan Bacillus, Pseudomonas ve Laktik asit bakterileri bitkilerin zararlı patojenlere karşı doğal olarak korunmasını sağlar.